با نزدیک به 20 سال سابقه در ارائه خدمات به بیماران اکنون به عنوان نماینده انحصای کمپانی تِرومو بی سی تی (TERUMOBCT) آمریکا (تولید کننده دستگاه های آفرزیس خون) در ایران، توانسته به عنوان خدمتگزاری کوچک در کنار هم میهمنان عزیز باشد.
در حال حاضر بیش از هزاران تن از هموطنان عزیزمان با لطف و عنایت پروردگار و بها استفاده از دستگاه های آفرزیس این کمپانی توانسته اند از نعمت سلامتی مجدد برخوردار گردند، بیمارانی که شاید سالها قبل به علت نبود این نوع دستگاه ها و فن آوری، متاسفانه از نعمت زندگی و زنده بودن محروم می شدند در حال حاضر این شرکت با ارائه دستگاه های کمپانی TERUMOBCT به مراکز درمانی، تحقیقیاتی، آزمایشگاهی توانسته کمک شایانی به درمان و تشخیص بیماریهای خونی در کشور عزیزمان بکند که این برای ما یک ویژگی محسوب میگردد، از جمله ویژگیهای این شرکت به شرح ذیل میباشد.
1- حضور وارائه سرویس به اکثر مراکز سازمان انتقال خون ایران، مراکز درمانی، مراکز تحقیقاتی، مراکز دانشگاهی و مراکز درمانی خیریه در کشور.
2- حضور و ارائه خدمات به مهمترین مراکز درمانی و تحقیقاتی پیوند اعضاء(از جمله: بیمارستان دکتر شریعتی تهران، بیمارستان نمازی شیراز، بیمارستان کودکان محک تهران و...) جهت اطلاعات بیشتر به بخش مراکز درمانی مرجعه فرمائید
3- ارائه سرویس و خدمات مراکز در کوتاه ترین زمان ممکن با در اختیار داشتن تیم مهندسی زبده و با تجربه.
4- همکاری بسیار نزدیک با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به ویژه هیئت امناء ارزی و انجمن آنکولوژی کشور.
5- همکاری بسیار نزدیک با بزرگان و پیشگامان هماتولوژیست و آنکولوژیست در داخل کشور.
6- حمایتهای معنوی و مادی در جهت رشد و پیشرفت مسائل مربوط به خون و سرطان در کشور عزیزمان.
7- اعزام همه ساله افراد مختلف در این رشته به خارج از کشور (با نظر و هماهنگی وزارت بهداشت) برای حضور در سمینارها، کنگره هاو سمپوزیم های بین المللی، به جهت افزایش سطح علمی کشور.
8- برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی و تحقیقی در داخل کشور با حضور اساتید داخلی و کارشناسان کمپانی.
و . . .

نظام سازمانی شرکت دارای بخشهای ذیل می باشد:
- امور مشتريان : بخشی که بیشترین ارتباط را از جانب شرکت با مراجعان دارد، پرسنل این بخش همواره با جدیت فراوان در حال ارائه خدمات به مراجعین، متقاضیان و مراکز طرف قرداد و تماسهای تلفنی میباشند، اموری از قبیل هماهنگی بین مراکز و بخش فنی، دریافت سفارشات و ارسال آنان در اسرع وقت، هماهنگی زمانهای حضور متخصصین شرکت در مراکز، دریافت پیشنهادات، انتقادات، شکایات و تشویقات و انتقال آنان به مدیریت شرکت و... از جمله کارهای این بخش می باشد.
- بخش مهندسي و فني : در بخش فنی شرکت چند تن از مهندسان صرفا برای تعمیرات و آموزشهای مربوط به دستگاه های آفرزیس میباشند که از جمله زبده ترین و با تجربه ترین افراد در این رشته میباشند و همگی آنان با گذراندن پیشرفته ترین دوره های آموزشی و چندین سال تجربه، خدمت به بیماران و مراکز را مایه مباهات خود میدانند. همچنین دو تن از مهندسان این شرکت،علاوه بر این که دارای صلاحیت به عنوان یکی از مسئولین آموزش خاورمیانه از جانب کمپانی می باشند ، دارای حق امضاء و اجازه صدور گواهی آموزشی را از سوی کمپانی نیز دارند.
- بخش مالي : تمامی امور مالی مربوط به مراکز به عهده این بخش میباشد، مواردی چون: صدور فاکتور، امور قراردادها، هماهنگی های پرداخت ها و دریافت های شرکت، اعلام هزینه و صدور پیش فاکتور و ... از جمله امور محوله به این بخش می باشد.
- انبار : سفارشات مراکز و یا بخش فنی یا وزارت بهداشت از امور مشتریان به انبار ارسال میگردد و پس از تکمیل و بسته بندی جهت تحویل یا ارسال آن توسط پست به واحد مرسولات تحویل میگردد تا در کمترین زمان ممکن به دست متقاضی برسد.
- بخش بازرگاني : در این بخش کلیه امور مربوط به ارتباط با کمپانی TERUMOBCT مانند سفارشات، مکاتبات، ارسال و دریافت قطعات ، ثبت , و ارسال گزارشات تعمیرات یا سرویس های دوره ای (PM) در سایت جهانی کمپانی و ارسال فرمهای ثبت دستگاه به کمپانی، هماهنگی و ارتباط با هیئت امناء ارزی و وزارت بهداشت، اخذ مجوزهای لازم از سازمانهای مربوطه و . . . انجام می پذیرد.
- بخش روابط عمومي : تمامی امور مربوط به ارتباط با ادارات و سازمانهای غیر مرتبط با وزارت بهداشت، برگزاری کنگره ها و همایش های داخلی و خارجی، ارتباط با مراکز و کلینیک ها، تبلیغات، اعزام متخصصین یا شرکت کنندگان به همایش ها و دوره های آموزشی و تحقیقاتی به عهده این بخش می باشد.
- بخش فروش : مشخص است که در این بخش، تمامی امور مربوط به فروش، ارتباط با مشتریان و بازاریابی انجام میپذیرد. افراد فعال در بخش فروش، همگی آموزشهای مربوط به فروش و بازاریابی خاص این دستگا ها را در کمپانی دیده اند و کاملا زبده و مطلع می باشند.
- مديريت : در شرکت آزاد طب درمان مانند تمامی مجموعه ها مدیریت به عنوان ستون اصلی، مرکز تصمیم گیری و تعیین سیاست های شرکت میباشد، مدیریت شرکت آزاد طب درمان به عنوان یک مجموعه پزشکی- خدماتی،همواره با مدیران ارشد قسمتهای مربوطه در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، هیئت امناء صرفه جوئی ارزی در معالجه بیماران، کمیته علمی کشور، انجمن تخصصی آنکولوژی هماتولوژی و ... به جهت به روز بودن، تبادل نظر و همچنین پیروی و همگام شدن با هدفهای این بزرگوراران در ارتباط میباشد تا همگام با سیاستهای کلی سلامت در کشور حرکت کند، و علاوه بر این مدیریت مجموعه هدف اصلی خود را خدمت به سیستم درمانی- آموزشی کشورقرار داده و کمک به اعتلای رشد علم در ایران قراداده و همواره با انتقال این تفکر به پرسنل خود سعی نموده تا به بهترین نحو باعث رضایتمندی همکاران و اساتید گرامی گردد، از جمله اموری که مدیریت بر آن نظارت مستقیم دارد میتوان به هماهنگی بین بخشهای مختلف شرکت، نظارت مستقیم و دائم بر امور مشتریان و پیگیری مسائل مربوط به آن اشاره کرد.

این شرکت همیشه معتقد است که تنها با همکاری و تعامل میتوان پیشرفت کرد، لذا همواره سعی نموده تا با حمایت های مادی و معنوی و بودن در کنار مجموعه های علمی، درمانی و تحقیقاتی، قدمی کوچک برای هموطنان خود بردارد.